Početna / Novosti / Natječaj za radno mjesto: Voditelj/ica projekta ”Zaželi” – program zapošljavanja žena

Natječaj za radno mjesto: Voditelj/ica projekta ”Zaželi” – program zapošljavanja žena

Poslodavac:

Lokalna akcijska grupa „Strossmayer“

Splitska 21

31400 Đakovo

e-mail: lagstrossmayer01@gmail.com

Web stranica: lag-strossmayer.hr

OIB: 17280713448

Djelatnost: Sukladno članku 9. Statuta

Mobitel: 091/593-8756

Podaci o radnom mjestu:

Naziv radnog mjesta: Voditelj/Voditeljica projekta ”Zaželi” – program zapošljavanja žena

Opis poslova: -samostalno komuniciranje sa zaposlenicima i korisnicima projekta, upravljanje korištenjem financijskih sredstava, materijala i opreme, koordinacija i kontrola rada zaposlenih žena, obilazak krajnjih korisnika, praćenje i usklađivanje procesa i aktivnosti unutar sustava upravljanja projektom, organiziranje, izvještavanje i komuniciranje s partnerima, sudjelovanje u svim fazama provedbe projekta, planiranja izvještavanja i nadziranja cjelokupne provedbe projekta.

Razina obrazovanja: VSS, VSŠ

Obrazovni program: Društveni smjer

Potrebna znanja i vještine:

Strani jezici: Engleski jezik

Razina razumijevanja B2, govor B2, pisanje B2

Informatička znanja: Napredno poznavanje rada na računalu, MS Office

Vozački ispit: B kategorija

Radno iskustvo: 1 godina

Vrsta zaposlenja: Na određeno

Uvjeti radnog mjesta: Rad na jednom mjestu, prema potrebi i terenski rad

Naknada za prijevoz: Djelomično

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Uvjeti natječaja:

Natječaj vrijedi od 21.02.2019. do 28.02.2019.

Broj traženih radnika: 1

Pisana zamolba na adresu:

poštom: LAG „Strossmayer“

              Splitska 21

Uz naznaku: „Za natječaj – NE OTVARATI“

Pristupnici na natječaj moraju priložiti sljedeću dokumentaciju:

  • zamolbu
  • životopis
  • presliku diplome o stečenom akademskom zvanju
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice)
  • elektronički zapis o podacima osiguranja HZMO-a (e-radna knjižica), ne stariji od dana objave
  • uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata/kandidatkinje ne vodi kazneni postupak (uvjerenje ne starije od 3 mjeseca)
  • preslika osobne iskaznice
  • odgovarajući dokaz o iskustvu rada na projektima ili vlastoručno potpisana izjava o iskustvu rada na projektima
  • dokaz o položenom vozačkom ispitu

Prijavom na natječaj pristupnici natječaja su izričito suglasni da Lokalna akcijska grupa ”Strossmayer” kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Zakona o zaštiti osobnih podataka („Narodne novine“ br. 106/12. – pročišćeni tekst).

Kandidatom u natječajnom postupku smatra se osoba koja ispunjava formalne uvjete iz natječaja te je podnijela urednu i pravovremenu prijavu na natječaj zajedno sa svim prilozima. Urednom prijavom smatra se ona prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju.

Nepotpune, neuredne, te nepravovremene prijave neće se razmatrati, niti će podnositelji takvih prijava naknadno biti pozvani na dopunu prijave.

Svi kandidati koji ispunjavaju uvjete iz natječaja moraju pristupiti testiranju, a o mjestu i vremenu održavanja testiranja biti će obaviješteni putem mrežnih stranica www.lag-strossmayer.hr.

Kandidat koji nije pristupio testiranju smatra se da je povukao prijavu na natječaj i više se ne smatra kandidatom.

Svi kandidati Natječaja biti će obaviješteni o rezultatima u zakonskom roku. Poslodavac zadržava pravo obavijestiti sve prijavljene kandidate i putem elektronske pošte. Na natječaj se pod jednakim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.

Đakovo, 21. veljače 2019.

Check Also

Nacionalna zaklada raspisala četiri natječaja

Nacionalna zaklada danas je raspisala četiri natječaja za dodjelu institucionalnih podrški i to za: udruge …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *